Facebook Comments

Open/Close

Ваш перукар у Львові

весільні та вечірні зачіски, візаж

Весільні зачіски, макіяж, перукарські послуги, вечірні зачіски

Якщо ви шукаєте перукаря у Львові, то давайте знайомитись, я перукар – візажист – стиліст  весільний стиліст Бессараб Інна. Прошу Вас,за допомогою цього сайту познайомитись із мною, моїми роботами та звертатися до мене за будь-якими перукарськими послугами. Весільні зачіски та макіяж у Львові та Львівскій області, а також для гостей нашого міста. Вечірні зачіски, укладки, плетення, макіяж на усі випадки життя і в будь-який зручний час. Стрижки, покраски, колорування, лікування та догляд за волоссям з косметикою Kerastase и L'Oreal .

Ласкаво просимо в світ зачісок та краси.

С повагою, Бессараб Інна.

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті і життя. (Софі Лорен)

 

В галереї Вашій увазі представлено фото моїх робіт, вечірні зачіски, весільні зачіски, макіяж, можливо одна з них Вам сподобається - тоді я до Ваших послуг, можливо в одній з робіт ви навіть впізнаєте себе.

 

Перукарські послуги у Львові мають свою власну історію і розвиток, які важко передати у вигляду сталої історичної пам`ятки.  Перукарське мистецтво схоже з театральним - воно дуже коротке і плинне, однак залишає багато вражень і переживань.  Мистецтво у якому є де що від  містерії античних змін - коли майстер змінюючи колір волосся фарбуванням, його положення в просторі формою укладки і зачіски, змінюють людину, надихають в  сприйняття її де що нове і не відоме.

    Культура Львова це не тільки фасади старовинних будинків і історичних пам’яток, але і  історія побутової   краси жінок і чоловіків, їх вбрань і стилів, де зачіски були важливим елементом і передавали моду, стиль, мораль тієї епохи. Театри, вулиці, зустрічі на святах це як фон на якому перукар може допомогти людині показати її нову рису, чи створити ще один новий погляд на власну красу та стиль.

    Перукарі можуть створити чи мало змін з виглядом людини - починаючи від простої стрижки військового, де немає нічого зайвого, далі через не очікувану зміну кольору волосся фарбування, і самих до вершин вечірніх  зачісок, які можуть передати сьогоденний настрій унутрішньго почуття світу і себе. І це не враховуючи окреме мистецтво весільних зачісок - які несуть всю насиченість радості і щастя молодого подружжя.

    Перукарські послуги не тільки у Львові але й інших містах потребують від перукаря  певного досвіду, знань та вмінь. Люди бажають мати гарну зачіску, власний стиль і тому шукають майстра до якого можна приходити по домовленості і бути впевненим не тільки у якості роботи, но і в тому що майстер перукар вловить ваш образ,  навіть тоді коли вам важко самим це зробити.